Evde Kağıt Tabaktan Yapılan Çalışmalar 2016

Kağıt tabakla süs yapımı

Evde kağıt tabaklardan yapılan birçok çalışma bulunuyor. Hatta birçok kağıttan yapılan çalışmayı sitemizde yapılışlarını anlatan resimli anlatımlarıyla paylaşmıştık.

Bu yazımda ise birçok çalışmayı tek bir çatı altında topladım ve hepsini bu başlık altında paylaşacağım. Bakalım kağıt tabaktan neler yapılmış? bu çalışmaların nasıl yapıldığını merak ediyorsanız, sitemizdeki kağıt kategorisine göz atmanızı öneririm.

Sizde bu çalışmaları evinizde pratik bir şekilde eğlenerek yapabilirsiniz. Hatta çocuklarınız ile birlikte yaparsanız, hem onların iş teknik eğitim seviyelerini arttırmış olursunuz. Hem de onlarla birlikte zaman geçirip eğlenebilirsiniz. Evde kağıt tabaktan yapılan çalışmalar ise şöyle ;

Daha çok çocukların eğitimi için kullanabileceğiniz bu güzel ve değişik çalışmaları sizde kolayca öğrenip yapabilirsiniz. Çocukların kişisel gelişimine yardımcı olan ve evde el becerilerini geliştirmeleri için yardımcı olacağınız çalışmaların birçok çeşidi yukarıda verilmiş.

Evde boş bir pazar gününde ben yeğenlerime bu güzel plastik tabaktan uğur böceği çalışmasını yapmıştım. Çok beğenmiş ve diğer oyuncakları da yapalım diye tutturmuşlardı. Okulda da işlerine yarayacak bu güzel bilgileri onlara yüklemek hem zevkli. Hem de yaparken keyif alıyorsunuz.

Bu yüzden önerdiğim güzel bir çalışma olduğunu söylemek isterim. Her biri çok kolay yapılıyor. Tek yapmanız gereken zaman ayırmak. Biraz boya ve biraz plastik yada kağıt tabak malzemesi. Sonrası kendiliğinden geliyor. Yaparken kesici olabilecek plastik tabak özelliğini de unutmayın. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : httpss://www.pinterest.com/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Kağıt Tabaktan Yapılan Çalışmalar 2016 için yorumda bulun

    Evde Kağıt Tabaktan Yapılan Çalışmalar 2016 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Kağıt Tabaktan Yapılan Çalışmalar 2016 için ilk yorumu yapabilirsin.