Evde Kağıttan Dekoratif Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kağıttan Dekoratif Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kağıt ve peçete kullanarak boş kalan vazolarınızı süsleyebilirsiniz. Daha önce de buna benzer çalışmalar paylaşmıştım. Evde kağıttan dekoratif süs yapımı ile ilgili paylaşacağım bu çalışma sayesinde sizde evinizde kağıttan çiçekler yapıp kalp şeklinde harika süsler yapabileceksiniz. Resimli anlatımını paylaşacağım bu çalışmayı kolaylıkla evinizde yapabilir ve vazolarınıza yapay çiçekler yaparak harika dekoratif süsler haline getirebilirsiniz.

İlk başta basit gibi gelen bu çalışma bittikten sonra inanın çok güzel gözükmekte… evinizde beyaz bir vazo varsa ve boş ise bu çalışma ile onu doldurabilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek istiyorsanız bu çalışmayı mutlaka yapmalısınız. Evde kağıt kullanarak kalp şeklinde küçük süsler yaptıktan sonra peçeteyi kıvırıp dal haline getirmeniz ve ucuna yapıştırıcı ile kalpleri yapıştırmanız yeterli olacaktır. Kolay gelsin.

source : https://www.artideascrafts.com/valentines-day-gift-paper-bouquet/

paper heart decorations – décorations de coeur de papier – Papier Herz Schmuck

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Kağıttan Dekoratif Süs Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Evde Kağıttan Dekoratif Süs Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Kağıttan Dekoratif Süs Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.