EVDE KAĞITTAN ESKİTİLMİŞ KASE YAPMAK


Artık kağıttan kase nasıl yapılır

Evde kağıttan eskitilmiş kase yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli çalışmayı sizde seveceksiniz. Evde kolay kendin yap çalışmaları yapabileceğiniz güzel projeleri sitemizde bolca bulabilirsiniz. Bu güzel paylaşımda bunlardan birisidir. Eski gazeteden kase yapmak için daha önce de benzer bir proje paylaştığımı hatırlıyorum.

Bu güzel çalışma ile fazlalık kağıtları değerlendirebilir ve çok şık kaseler yapabilirsiniz. Gazete kağıtlarını kıvrım yapıp çubuk haline getirdikten sonra örgü sepet yani kase çalışmasını başlatabilirsiniz.

Güçlü bir yapıştırıcı ile birbirine yapıştırdığınız kağıt çubukları donduktan sonra sprey boya veya ahşap vernik türü bir malzeme ile eskitilmiş kase görünümü kazandırabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve mükemmel paralar kazanabilirsiniz.

Kağıttan yuvarlak kase yap

Gazete kağıtları veya evde kullanmadığınız kağıtları kıvırarak yapacağınız güzel bir çalışmayı gelin birlikte inceleyelim. İlk olarak kağıtları yuvarlayacaksınız. Hepsini çubuk şeklinde kıvırdıktan sonra epey biriktirip, daha sonra ister önceden ister sonradan sprey boyayla boyayabilirsiniz. Sonrasında da iç içe büzüştürerek yapıştıra yapıştıra gideceksiniz.

evde-kagittan-eskitilmis-kase-yapmak
evde-kagittan-eskitilmis-kase-yapmak

Yapımı biraz karışık gibi gözükebilir. Uzun çubuk şeklindeki kağıtları yuvarlak şekilde küçükten büyüğe sıralayıp yapıştırdığınızda çalışma kendisini ortaya çıkaracaktır. Harika bir çalışma ve en sonunda eskitilmiş bir şekilde boyayarak harika bir kase elde edebilirsiniz. Görenler eline almadan önce bir antika olduğunu dahi düşünebilirler. Kağıttan yapıldığını gördüklerinde ise şok olacaklar. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.pinterest.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*