Evde Kağıttan Kolay Kase Yapılışı – Resimli Anlatım


Evde Kağıttan Kolay Kase Yapılışı – Resimli Anlatım

Evde kağıttan kase yapımı ile ilgili daha öncede çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere yine kağıt kullanarak çok güzel şık kaseler yapmayı öğreten bir resimli anlatım paylaşacağım. Dergi sayfalarından kase yapımı veya gazete kağıdından kase yapılışı ile ilgili bu çalışmayı kolaylıkla farklı kağıt türlerinden de yapabilirsiniz.

Resimli anlatımdaki adımları uygulayarak sizde evinizde kağıttan kaseler yapabilirsiniz. Evde kağıttan kase yapımı ile ilgili yazımın sonunda yine anlatımlı bir video bulunmaktadır. Resimli anlatımda takıldığınız bir nokta olursa, anlatımlı videoyu izlemenizi öneririm. Bu sayede sizde evinizde kolaylıkla kağıttan kaseler yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

bol de papier – paper bowl – Papierschüssel

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*