Evde Kağıttan Kolay Orkide Yapımı – Resimli Anlatım

Kağıtla Orkide Yapımı

Evadan orkide yapımı ve diğer çiçek türlerini normal kağıtlarla da yapabiliriz artık. Çünkü birçok güzel çalışma ve anlatımları bulabiliyoruz. Bu yazımda da yine güzel bir çalışmayı öğreneceğiz. Ben öğrendim sıra sizde hanımlar.

Kağıttan yapılan çalışmaları gördükçe şaşırıyoruz. Bu yazımda yine sizlere paylaşacağım kağıttan yapılan orkide çalışmasına da şaşıracaksınız. Yapmak isteyenler resimli anlatımdan yararlanabilirler ve kolaylıkla evlerinde kağıttan orkide yapımını icra edebilirler.

Evde kağıttan kolay orkide yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evde kolaylıkla kağıttan orkide yapabilirsiniz. Eva kağıdından orkide yapımı veya kartondan da bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Evde renkli fon kağıdından orkide yapımını da uygulayabilirsiniz. Fakat bu çalışma sanırım renkli fon kağıdından yapılmış. Yada eva kağıdından da yapılmış olabilir. Siz istediğiniz gibi bu çalışmayı dilediğiniz kağıt çeşidine göre yapabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım evde kağıttan kolay orkide yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

evde-kolay-eva-kagidindan-orkide-yapimi-kagittan-orkide-yapilisi

Evde Kağıttan Kolay Orkide Yapımı – Resimli Anlatım

evde-kolay-eva-kagidindan-orkide-yapimi-kagittan-orkide-yapilisi2

Papier Orchideen – paper orchids – orchidées de papier

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Kağıttan Kolay Orkide Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Evde Kağıttan Kolay Orkide Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Kağıttan Kolay Orkide Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.