Evde Kağıttan Kolay Sarkaç Bulut Süsü Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kağıttan Kolay Sarkaç Bulut Süsü Yapımı – Resimli Anlatım

Çocuklarınızın odasında yataklarının baş ucunu süslemek için kullanacağınız çok güzel bir sarkaç bulut süsü çalışmasını paylaşacağım. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde kolayca bu pratik çalışmayı yapabilirsiniz. Evde kağıttan kolay sarkaç bulut yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli örnekteki gibi sizde kağıt ve makas ile işe koyulabilirsiniz.

Hemen bulut figürleri kesebilir ve bunu bir ip vasıtası ile sarkaç süs haline getirebilirsiniz. Resimli anlatımda gösterildiği gibi adımları takip ederseniz, sizde evinizde kapı eşiklerine sarkaç süs, yatakların baş ucuna sarkaç süsler yapabilirsiniz. Çocuğunuz küçükse ve bebek yatağında yatıyorsa, onlara da harika bir süsleme sarkaç olacaktır. Evde kağıttan sarkaç bulut süs yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

evde-kagittan-sarkac-bulut-sus-yapimi-kolay-bulut-sarkac-sus-yapilisi

pendule – pendulum – Pendel

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Kağıttan Kolay Sarkaç Bulut Süsü Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Evde Kağıttan Kolay Sarkaç Bulut Süsü Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Kağıttan Kolay Sarkaç Bulut Süsü Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.