Evde Kalın Şişle Örgü Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Kalın Şişle Örgü Yapımı – Resimli Anlatım

Rastladığım güzel bir çalışmayı sizlerle de paylaşmak istedim. Bu yazımda sizlere evde kalın şişle örgü yapımını gösteren resimli bir anlatım paylaşacağım. Sizde eğer evde kalın şiş ile örgüler yapıyorsanız, bu yazımda paylaşacağım örgü modeli işinize yarayabilir. Yapılışı resimli anlatımda gösterilmiş. Evde kolay bir şekilde sizde kalın şiş ile bu güzel örgü örneğini yapabilirsiniz.

Diğer kalın şiş örgü yazılarımıza sitemizdeki örgü modelleri ve örgü işleri kategorilerinden ulaşabilirsiniz. Her gün değişik örgü dersleri ile ilgili anlatımlı videolar paylaşıyorum. Bu yazımda ise anlatımlı video yerine anlatımlı resim paylaşmak istedim. Umarım işinize yarar. Kolay gelsin.

evde-kalin-sis-ile-orgu-yapimi

source : http://pekmarifetli.com/kis-geldi-orguler-cikti

dicke Stricknadeln – des aiguilles à tricoter d’épaisseur – thick knitting needles

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*