Evde Kartondan Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Kartondan Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde karton ile yapılan kolay çalışmaları sürekli önünüze getirmeye çalışıyorum. Bu yazımda da yine sizlere karton kullanarak çiçek yapabileceğiniz güzel bir çalışma paylaştım. Yine karton yerine tuvalet kağıdı rulosu ile yumurta kolisinin kartonunu kullanacağız. Resimli anlatımda adım adım ne yapmanız gerektiği belirtiliyor. Bu sayede sizde evinizde bu güzel çalışmayı eğlenerek çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Evde kartondan çiçek yapımı ile ilgili resimli anlatımları çok beğeneceksiniz.

Sonuç ise ortaya çok güzel karton çiçek figürleri ve süslemeleri çıkacak. Evinizin güzel köşelerine veya vazolarınızı süsleyecek harika karton çiçekler yapmış olacaksınız. Bu tür çalışmaları sıkça sitemizde ki karton kategorisinde paylaşmaya çalışıyorum. Kartondan yapılan çalışmaları sürekli olarak paylaşmaya da devam edeceğim. Kolay gelsin.

source : http://www.michelemademe.com/2010/05/tutorial-1-toilet-paper-tube-egg-carton.html

Karton Blume – carton fleur – cardboard flower

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*