Evde Kartondan Duvara Harf Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kartondan Duvara Harf Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Bu tür çalışmaları yaparak çocuklarınızın odasını çocuklarınızın en sevdiği odası haline getirebilirsiniz. Malzemeler oldukça basit ve yapımı da oldukça eğlenceli olan bu çalışmayı mutlaka sizde çocuklarınıza yapmalısınız. Evde canınız sıkıldığında bu tür çalışmalar yaparak, hem çocuklarınızla eğlenin. Hem de onların odalarına bu tür süs çalışmaları yaparak onları mutlu edin. Evde kartondan duvara harf süs yapımına benzer başka bir çalışmayı yine sitemizde paylaşmıştım.

Fakat bu çalışma daha özenli ve daha güzel gibi geldi bana… sizlerde çok kolay bir şekilde ahşap bir tahta veya sunta yada karton kullanarak çocuğunuzun baş harfini ortaya çıkarabilir ve boyayabilirsiniz. Daha sonra üzerine resimli anlatımda gösterildiği gibi süslemeler yapabilir ve mükemmelleştirebilirsiniz. Yapımı oldukça eğlenceli olan bu çalışmayı mutlaka yapmanızı öneririm.

source : https://www.craftcuts.com/community/for-kids/how-to-make-a-kids-room-monogram/

Karton Brief Ornament – lettres carton ornement – cardboard letters ornament

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Kartondan Duvara Harf Süs Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Evde Kartondan Duvara Harf Süs Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Kartondan Duvara Harf Süs Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.