Evde Kartondan Hasır Sepet Yapmak


Evde kartondan hasır sepet yapmak isteyenler için bu yazımda paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evde hasır sepet hazırlayabilirsiniz. Evde kolay hasır sepet yapmak için paylaştığım anlatımlı resimden yararlanarak sizde adımları takip etmeniz yeterlidir.

Karton kutudan çerçeveyi yaptıktan sonra üzerini kağıt kıvırarak örme işlemi yapıyorsunuz. Altta paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak bu güzel çalışmayı kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Daha önce de evde hasır sepet yapmak için resimli anlatımlar paylaşmıştım. Gazete kağıdından hasır sepet yapmak isteyenler için de kendin yap bölümünden güzel çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Evde kolay yapılan çalışmalar sayesinde hem işinize yarayacak eşyalar yapabiliyorsunuz. Hem de kolay yapılan çalışmalar sayesinde kendinize yeni hobiler edinebileceksiniz. Evde kartondan hasır sepet yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

evde-kartondan-hasir-sepet-yapmak

Evde kağıttan hasır sepet yapmak için bu güzel çalışmadan yararlanabilirsiniz. Bu güzel çalışma için malzemeler ise şöyle ;

  • karton veya gazete kağıdı.
  • kahverengi sprey boya.
  • yapıştırıcı.

Malzemeleri temin ettikten sonra evde kolaylıkla bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Kartondan hasır sepet çalışması ile evinizde güzel yapay çiçeklerle projeyi keyifle tamamlayabilirsiniz. Kağıttan hasır sepet yapmak için diğer çalışmalara bu yazımın hemen sonunda yer alan benzer çalışmalar bölümünden ulaşabilirsiniz. Kendin yap bölümünde değişik birçok hasırdan yapılan projelere ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40220107

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*