Evde Kartondan Kapı Süsü Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Kartondan Kapı Süsü Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kartondan kapı süsü yapılışı ile ilgili güzel bir anlatım paylaşacağım. Sizde evinizde çocuklarınız ile bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Öncelikle karton mukavvayı kapıya yapacağınız süsün büyüklüğüne göre yuvarlak bir biçimde çizip, kesmekle başlayabilirsiniz. Ardından bir tabak yardımı ile ortasını çizip, kartondan simidinizi elde edebilirsiniz.

Ardından ipten ponponlar yaparak, karton kapı süsünü süslemeye başlayabilirsiniz. Resimli anlatımdaki adımları takip ederek, sizde evinizde çok kısa sürede ponpon kapı süsünüzü hazırlayabilirsiniz. Evde kartondan kapı süsü yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan sonra sizinde çok güzel bir kapı süsünüz olacak. Buyurun kapı süsü çalışmasının resimli anlatımına ;

evde-kartondan-kapi-susu-yapimi

garniture de porte en carton – cardboard door trim – Karton Türverkleidung

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*