Evde Kartondan Kolay Kase Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kartondan Kolay Kase Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kartondan küçük kaseler yapabilirsiniz. Daha önce de benzer çalışmaları sitemizde paylaşmıştım. Bu yazımda yine sizlere karton kullanarak küçük sevimli kaseler yapmanızı gösterecek resimli anlatımlar paylaşacağım.

Evde bu tür çalışmaları yapmayı seviyorsanız, bu paylaşacağım çalışma tam size göre… evde kartondan kolay kase yapılışı ile ilgili paylaşacağım çalışma çok hoşunuza gidecek.

Evde kolay bir şekilde karton veya kağıttan kase yapabilir ve dekoratif süslemelerde kullanabilirsiniz. Bayramlarda içine şeker koyabilir ve şekerlik olarak da kullanabilirsiniz.

Dilerseniz bu çalışmayı eva kağıdından da yapabilirsiniz. Renkli fon kağıdından da yapabileceğiniz gibi en sağlıklısı ve sağlamı kartondan yapılmaktadır. Evde kartondan kase yapımı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

Bu yazının yabancı dillerdeki başlıkları : made of cardboard bowl – Kartonschale aus – bol en carton – lavet af pap skål – مصنوعة من الورق المقوى وعاء – картонные чаши

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Kartondan Kolay Kase Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Evde Kartondan Kolay Kase Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Kartondan Kolay Kase Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.