Evde Kartondan Kolay Resim Çerçevesi Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Kartondan Kolay Resim Çerçevesi Yapımı – Resimli Anlatım

Evde karton mukavvadan çok güzel resim çerçeveleri yapabilirsiniz. Hem kartonu şekilli kesebilir ve ortaya harika resim çerçeveleri çıkarabilirsiniz. Evde kartondan resim çerçevesi yapımı için paylaşacağım örnek resimlere bakarak, bu güzel çalışmayı evinizde sizde kolayca yapabilirsiniz. Evde kartondan resim çerçevesi yapılışı ile ilgili resimli anlatımlardan yararlanarak, evinizin duvarlarına çok güzel dekoratif resim çerçeveleri hazırlayabilirsiniz. Evde kartondan kolay resim çerçevesi yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımlar ise şöyle ;

Karton Bilderrahmen – cardboard picture frame – carton cadre photo

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Evde Kartondan Kolay Resim Çerçevesi Yapımı – Resimli Anlatım

  1. bu harika ama ya ben evde daha önceden karton koliden yapmıştım. bu çalışmayı ilk kez görüyorum. kartondan resim çerçevesi yapmak çok eğlenceli herkese tavsiye ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*