Evde Kartondan Renkli Harfler Yapmak – Resimli Anlatım

Evde Kartondan Renkli Harfler Yapmak – Resimli Anlatım

Son zamanlarda sıkça görür olduğum bu güzel çalışmayı sizlerle de paylaşmak istedim. Kartondan harfleri kesiyorsunuz ve üzerini ip ile örüyorsunuz. Ortaya şahane bir çalışma çıkıyor. Farklı renkte iplerle istediğiniz harfleri renklendirebiliyorsunuz. Örneğin sevdiğinize bir kelimeyi bu çalışma ile yapıp verseniz çok hoşuna gitmez mi? öte yandan evinizde duvarınıza da olağanüstü bir aksesuar veya dekoratif süs olarak durmaz mı? yapmanız gereken, ne yazacağınıza karar vermek ve o kelimenin yada cümlenin harflerini kartondan kestikten sonra üzerini renkli iplerle farklı renklerde dolamak…

Ortaya inanın harika bir çalışma çıkacak… evde kartondan renkli harfler yapmak isteyenler olursa bu çalışma çok hoşlarına gidecek. Evde kartondan harfleri belirleyip kestikten sonra yapmanız gereken sadece üzerine ipleri dolamak… kolay gelsin.

evde-kartondan-renkli-harfler-yapmak

coloré étui en carton – colorful cardboard case – bunten Pappschachtel

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Kartondan Renkli Harfler Yapmak – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Evde Kartondan Renkli Harfler Yapmak – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Kartondan Renkli Harfler Yapmak – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.