Evde Kartondan Terlik Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Kartondan Terlik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kartondan yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Kartonla birçok çalışmayı pratik bir şekilde yapabiliyorsunuz. Kartondan oyuncak yapımı, kartondan eşya yapımı, kartondan dolap yapımı gibi birçok çalışmayı önceki günlerde sizlere anlatımlı olarak paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere evde kartondan terlik yapımı ile ilgili güzel resimli anlatımlar paylaşacağım.

Eğer kartondan yapılan çalışmaları seviyorsanız? bu yazımda paylaşacağım karton terlik çalışmasını çok seveceksiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı evinizdeki herhangi bir karton koliden yapabilirsiniz. Anlatımlı resimlerdeki adımları takip ederek sizde evinizde pratik karton terlikler yapabilirsiniz. Fakat unutmayın, yaptığınız terlikler ıslandığında özelliklerini yitirecektir. Bu yüzden karton terlikleri kuru zeminlerde kullanmanızı öneririm.

source : http://www.instructables.com/id/A-Pair-of-Sandals-From-A-Cardboard-Box/?ALLSTEPS

Karton Pantoffeln – cardboard slippers – pantoufles en carton

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Evde Kartondan Terlik Yapımı – Resimli Anlatım

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*