Evde Kavanozdan Işıltılı Süs Yapımı – Resimli Anlatım


Kavanoz Süsleme

Evdeki malzeme ile süs yapımı yada değişik nasıl süs yaparım diyenler lütfen buraya baksın. Bu güzel çalışmaları seveceksiniz arkadaşlar. Kolayca kavanoz süsleme veya benzeri çalışmalar yaparak eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Yapamam demeyin çünkü çok kolay ve boş vakitlerinizi değerlendireceğiniz harika bir hobi çalışmaları bunlar.

Evde kolay malzemeler ile çok güzel süsleme çalışmaları yapabilirsiniz. Bunu dedim çünkü, bu yazımda paylaşacağım çalışma hem kolay hem de kolay bulunabilir malzemelerden yapılmış.

Evde kavanozdan ışıltılı süs yapımı başlığında paylaştığım bu yazımda ki resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı basit bir şekilde evinizde yapabilirsiniz. Süsleme çalışmalarına merakınız varsa sitemizde sıkça bu tür çalışmaları paylaşmaktayım.

Takip ederseniz ve kendin yap kategorilerini incelerseniz birçok süsleme çalışmasını kolaylıkla sitemizde bulabilirsiniz. Evde boş kavanozları ve bir takım malzemeler sayesinde çok güzel ve ışıltılı lambalar yapabilirsiniz.

Çalışmayı tamamladığınızda karşınıza harika bir ışıltılı lamba aksesuarı çıkmakta ve evinizin istediğiniz yerine koyup dekoratif bir güzellik sağlamanız da mümkün…

source : http://topdiyideas.com/diy-fairy-glow-jars/

jar Schmuck – décorations jar – jar decorations

1 Comment on Evde Kavanozdan Işıltılı Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*