Evde Keçeden Balık Yapımı – Şablonlu Örnek

Evde Keçeden Balık Yapımı - Şablonlu Örnek
Evde Keçeden Balık Yapımı - Şablonlu Örnek

Keçeden yapılan süslemeler son zamanlarda oldukça fazla kullanılır oldu. Özellikle burada olduğu gibi hayvan figürleri ile yapılan süslemeler çocukların odasını süslemek başta olmak üzere birçok farklı alanda kullanılabilmekte. Keçeden hayvan figürleri için internet üzerinde birçok şablon bulunmakta. Burada sizler için yine örnek bir şablon paylaştık.

Bu şablon içerisinde güzel bir balık figürünün görseli yer almakta. Verilen şablonda yabancı dilde bir anlatım yapılmış. Ama siz buradaki görseli dikkatli bir şekilde inceleyebilirseniz nasıl yapıldığını anlayabilirsiniz. Burada balık yapımı için kırmızı tonlarında bir keçe kullanılmış. Yapılan balık figürü üzerine ise beyaz keçe ile desenler yapılmış.

Burada desenlerin daha iyi görünmesi için ise siyah renkli bir ip ile beyaz keçeler dikilmiş. Bu şekilde görsel olarak daha güzel bir görünüm elde edilmiş. Balığın gözleri için yine bir keçe kumaş tercih edebileceğiniz gibi hazır satılan gözlerden satın alarak yaptığınız balık figürü üzerine yapıştırabilirsiniz. Keçeden balık figürü yaparken renkli keçe kumaşları kullanıp farklı balık süslemeleri yapabilirsiniz.

Yaptığınız bu süslemeleri çocuklar oyuncak olarak kullanabileceği gibi beşikler üzerinde süsleme yapmak için de kullanabilirsiniz. Beşiğin üzerine geçirebileceğiniz uygun bir dönencenin üzerine balıkları ekleyip beşik üzerine yerleştirebilirsiniz.

Bu sayede bebeğiniz bu balıkları görecek ve eğlenecektir. Keçeden balık figürü dışında sizlere farklı hayvan figürlerinin yapım şablonlarını da sunmaya çalışacağız. Her zaman yeni ve farklı el işlerini sizlere sunarak değişik modelleri öğrenmenizi sağlamaya çalışıyorum.

evde-keceden-balik-yapimi-sablonlu
Evde Keçeden Balık Yapımı – Şablonlu Örnek

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*