Evde Keçeden Bardak Altlığı Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Keçeden Bardak Altlığı Yapımı – Resimli Anlatım

Keçeden yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu makalemde sizlere evde keçeden bardak altlığı yapımı ile ilgili çok güzel bir resimli anlatım çalışması paylaştım. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde adım adım ilerleyerek keçeden bardak altlığı çalışmasını yapabilirsiniz.

Evde keçeden bardaklık yapılışı ile ilgili öncelikle malzemelerimizi sıralamak isterim ;

  • keçe.
  • makas.
  • şablon.

Paylaştığım şablona göre keçe parçalarını keserek bardak altlığı çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Keçeden yapılan çalışmaları sitemizde keçe bölümünde bulabilirsiniz. Yine bu yazımın sonunda benzer yazılar şeklinde karşınıza daha önce paylaştığım keçe çalışmaları çıkacaktır. Dilerseniz keçeyle ilgili diğer çalışmalara da göz atabilirsiniz.

Keçeden gerçekten harika çalışmalar yapılmaktadır. Keçeden süs yapımı veya keçeden çiçek yapılışı gibi daha birçok çalışmayı sitemizdeki keçe kategorisinde bulabilirsiniz. Keçe çalışmalarını ben çok seviyorum. Yeni çalışmalar gördükçe de sizlere resimli anlatımlarını veya videolu anlatımlarını paylaşmaya çalışıyorum.

Keçe bardak altlığı yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

evde-keceden-bardak-altligi-yapimi

Keçeden yapılan birçok çalışmayı sitemizde rahatlıkla ücretsiz bir şekilde bulabilirsiniz. Bu günlük sizlere kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*