Evde Keçeden Baykuş Süs Yapmak

evde-keceden-bayku-sus-yapmak-737x415

Keçeden yapılan süs çalışmalarını paylaşmaya devam ediyoruz. Keçeden neler yapıldığını sitemizde bulunan ” Keçe ” kategorisine bakarak öğrenebilirsiniz. Gerçekten de keçeden çok güzel süs çalışmaları yapılıyor.

Keçeden oyuncak yapmak, keçeden süs yapmak veya keçeden çiçek yapmak isterseniz sitemizdeki keçe bölümüne mutlaka uğramalısınız. Evde keçeden yapılan baykuş çalışmaları olarak yine bu yazımın hemen altında karşınıza benzer örnek çalışmalar da çıkacak.

Onları da inceleyebilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım kendin yap çalışmasında evde keçeden baykuş süs yapmak isteyenler için harika ve keyifli bir çalışma paylaştım.

Keçenin üzerine baykuş şeklini çıkartmak için kağıt veya kopya kağıdı kullanabilirsiniz. Baykuş çizip keçenin üzerine şablonunu yani taslağını çıkarabilirsiniz.

Daha sonra diğer parçalarla süs baykuş çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Şimdi sizleri bu çalışmanın nasıl yapıldığını gösteren evde keçeden baykuş süs yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-keceden-bayku-sus-yapmak

source : http://www.twojediy.pl/inspiracje/inspiracja_925.jpg

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*