Evde Keçeden Çam Kozalağı Baykuş Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Keçeden Çam Kozalağı Baykuş Yapımı – Resimli Anlatım

Resimli anlatımları paylaşmaya devam ediyorum. Bu makalemde sizlere evde keçeden baykuş yapımını daha değişik bir şekilde çam kozalağı kullanarak yapılışını paylaştım. Evde keçeden çam kozalağı baykuş yapımı ile ilgili bu çalışmada kullanılan malzemeler ise şöyle ;

  • keçe.
  • makas.
  • yapıştırıcı.
  • çam kozalağı.

Bu güzel çalışmayı kolay bulacağınız bu malzemeler ile çok kısa sürede eğlenerek yapabilirsiniz. Öncelikle resimli anlatımda görülen baykuş figürünün kalıplarını keçeden yapmanız gerekiyor. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma için öncelikle baykuşun kanatlarını, gözlerini, burnunu ve gözleri ile kaşlarını yaptıktan sonra kesip kenarda bırakın. Daha sonra çam kozalağı üzerine tek tek hepsini yapıştırarak işleme devam edin. Sitemizde sürekli olarak ne nedir? nasıl yapılır? çalışmalarını resimli anlatımlarla paylaşıyorum.

Resimli anlatımda gösterilen adımları takip ederseniz daha düzgün ve güzel bir şekilde keçeden baykuş çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Çam kozalağı bulamazsanız bunun yerine başka bir obje de kullanabilirsiniz. Yine bu yazımın sonunda karşınıza bu çalışmaya benzer çalışmaların anlatımları da çıkacak. Dilerseniz o çalışmalara da ulaşabilir ve nedir? nasıl yapılır? kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Sitemizde her gün sizlere güncel ve kolay yapılışı olan çalışmaları paylaşıyorum. Yorumlarınızı esirgemeyin.

evde-keceden-cam-kozalagi-baykus-yapimi

Keçeden baykuş yapımı ile ilgili benzer çalışmaları keçe kategorisinde bulabilirsiniz. Ancak bu çalışmada çam kozalağı kullanıldığı için, bu çalışmaya çam kozalağından baykuş yapımı desek daha doğru olacak. Umarım çalışmayı beğenmişsinizdir ve yapabilmişsinizdir. Kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*