Evde Keçeden Çiçekli Broş Yapımı


Keçe çiçekli broş modeli

Keçe malzemesini kullanarak çok güzel süs çiçek modeli veya broş örnekleri yapabilirsiniz. Keçeyi kesip biçtikten sonra çiçek veya benzer broş çalışmaları yapılabildiğini daha önce de görmüştük arkadaşlar. Bu modeli de seveceksiniz. Broş kullanmasını sevenlerin hoşuna gideceğini düşünüyorum.

Keçe broş yapılışı çalışmasında tek renk kullanılmış. Siz dilerseniz çoklu renk kullanabilirsiniz. Ancak yapacağınız çiçek fazla renkli olacağı için kullanacağınız kıyafete uyum sağlayamayabilir.

Bu yüzden keçe çiçekli broj yaparken kullanmayı düşündüğünüz elbiseye uyumlu renkler tercih etmelisiniz. Keçe çiçekli broş yaparak satabilir ve güzel kazançlar da elde edebilirsiniz.

Broş keçe örnekleri hemen bu altta karşınıza değişik şekillerde çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Keçeyle yapılan çiçek broş çalışmalarını sizde kendiniz üretebilir ve yapabilirsiniz.

Keçe malzemesi kolay bulunabilir bir malzeme. Keçeyle yapacağınız her şey var. Broş veya değişik çiçek çalışmaları yaparak güzel örnekler ortaya çıkarabilirsiniz. Keyifli çalışmalar yapıyorsanız da bize göndermenizi isteriz.

evde-keceden-cicekli-bros-yapimi
Evde Keçeden Çiçekli Broş Yapımı

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*