Evde Keçeden Kolay El Kuklası Tavşan Oyuncak Yapımı – Resimli Anlatım


Kalın keçeden yapılan çalışmalar

Kalın keçeden el kukla yapımı arayanlar olabilir diye düşündüğüm bu güzel çalışmayı sizlere anlayacağınız şekilde sunmaya çalıştım. Belki işinize yarar diye birde örnekler verdik.

Kalın keçeyle yapılan çalışmaları görünce şaşıracağınızı söyleyebilirim. Güzel ve eğlenceli kukla çalışmaları yapılıyor. Çocukları ekranın başına getirin. Onlara gösterin mutlaka isteyeceklerdir. Hatta yapmak için can atacaklar.

Keçeyle yapılan çocuk kukla çalışmalarını çok seviyorum arkadaşlar. Hem yapımı kolay. Hem de yaparken insan keyif alarak yapıyor. Çocuklarınızla birlikte zaman geçirebilmenize olanak tanıyan güzel bir hobi çalışması diyebilirim.

Kalın keçe malzemesi kullanarak çok güzel keçe kukla tavşan veya değişik kula örnekleri ortaya çıkarabilirsiniz. Değişik kukla oyuncakları yapabilirsiniz. Hatta bunları yapıp satış amaçlı da daha değişik şekilde ortaya farklı ürünler çıkarabilirsiniz. Öğrenmesi kolay zevkli bir iş.

Evde Keçeden Kolay El Kuklası Tavşan Oyuncak Yapımı – Resimli Anlatım

Keçeden yapılan çalışmalara devam ediyoruz bu seferde… bu yazımda sizlere keçeden el kuklası tavşan oyuncağı yapımı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaşacağım. Keçeden yapılanlar köşesine ekleyeceğim bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımı takip ederek sizde kolaylıkla bu çalışmayı yapabilirsiniz. Evinizde çocuğunuza bu el kuklasını yaparak onları mutlu edebilirsiniz. El kuklası ile ilgili diğer paylaşımlarıma da yine sitemizden göz atabilirsiniz. Evde keçeden kolay el kuklası tavşan oyuncak yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatım ise şöyle ;

evde-keceden-kolay-el-kuklasi-tavsan-oyuncak-yapimi
evde-keceden-kolay-el-kuklasi-tavsan-oyuncak-yapimi
About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*