Evde Keçeden Minion Yapımı Kalıp – Şablon


Evde Keçeden Minion Yapımı Kalıp – Şablon

Çocukların ve hatta günümüzde büyüklerin bile sevgilisi olan minionları sevmeyen yoktur. Bu yazımda sizlere güzel bir minion şablonu paylaşacağım. Minion kalıbını keçeden minion yapımında veya kumaştan minion yapımında kullanabilirsiniz. Yada kartondan minion süsü yapmak isterseniz, minion şablonunu dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Minion kalıbı sayesinde istediğiniz malzemeden kolayca çocuklarınıza oyuncak minion yapabilirsiniz. Süs minion yapmak isterseniz de yine minion şablonunu kolayca kullanabilirsiniz. Evinizde minion şablonunun çıktısını aldıktan sonra, istediğiniz boyutta güzel minion süsleri, minion magnet veya keçeden minionlar yapabilirsiniz. İlerleyen zamanda daha farklı minion örnekleri ile karşınızda olacağım. Buyurun keçeden minion şablonuna ;

evde-keceden-minion-yapimi-kalip-sablonlu-minion-ornegi

minion Vorlage – minion template – modèle de séide

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*