Evde Keçeden Minyatür Tavşan Oyuncak Yapmak


Keçeden harika çalışmaların yapıldığını artık öğrendik. Sitemizde keçe kategorisinde sürekli olarak keçeden yapılanları size anlatımlı ve videolu bir şekilde paylaşmıştım. Yine bir keçe çalışması ile karşınızdayım. Bu yazımda paylaştığım çalışma ise evde keçeden minyatür tavşan oyuncak yapmak isteyenler için adım adım anlatımlı resimli anlatıma sahiptir.

Sizde keçeden tavşan oyuncak yapabilir ve evinizde süs olarak kullanabilirsiniz. Bu çalışmaya mıknatıs ekleyerek buzdolabınız için keçeden tavşan magnet olarak da düşünebilirsiniz. Evde keçeden tavşan oyuncak yapmak isteyenler de yine bu güzel çalışmayı anlatan resimli anlatımdaki adımları takip ederek kolaylıkla yapabilirler.

Keçeden oyuncak yapmak için benzer çalışmaları ise bu yazımın hemen sonunda karşınıza çıkan benzer yazılar kısmında görebilirsiniz. Keçeden oyuncak tavşan yapmak isteyenler için malzemeler ise şöyle ;

  • keçe.
  • iğne iplik.
  • boncuk.
  • pamuk veya yün.
  • makas.
  • kalem.

Önce resimli anlatımdaki gibi bir kağıda yapacağınız tavşanın şeklini çizdikten sonra keçe malzemesine şablonu uygulamakla başlayabilirsiniz. Ardından tek tek tavşanın parçalarını farklı keçe malzemelerinden oluşturduktan sonra birleşim işlemine geçebilirsiniz.

Birleşimi ise iğne iplik ile yapıyorsunuz. Tavşan oyuncak pofuduk olsun isterseniz içine pamuk veya yün malzemesi kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri keçeden minyatür tavşan yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-keceden-minyatur-tavsan-oyuncak-yapmak

Keçeden minyatür tavşan oyuncak yaparak evinizde TV ünitesinin önüne koyabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Bu tür çalışmalara bayılıyorum. Sizinde seveceğinizi umuyorum. Keçeden tavşan magnet yapabilir ve buzdolabınızda da kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40290451

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*