EVDE KEÇEDEN OYUNCAK FİL YAPIMI

EVDE KEÇEDEN OYUNCAK FİL YAPIMI
EVDE KEÇEDEN OYUNCAK FİL YAPIMI

keçe fil modeli yapmak

Çocukların genellikle en çok istedikleri ve en çok vakit geçirdikleri oyuncaklar zamanla eskidiği için aileler sürekli yenisi almakta ve maddi anlamda da ciddi sorunlar yaşamaktadırlar. Eğer sizler de yeni oyuncak almak yerine kendiniz bir oyun tasarlamak istiyorsanız evde keçeden oyuncak fil yapma tasarımını gerçekleştirebilirsiniz.

Kolay basit bir şekilde yapılan bu starım sizlerin de maddi anlamda zorluk yaşamasını engelleyecektir. Keçeyle fil şekli yapmak gerçekten eğlenceli. Yapımı için kullanılacak olan malzemeler o kadar fazla maliyetli olmadığı için istediğiniz aman farkı renklerde ya da tasarımlarda oyuncak yapabilirsiniz. Gerek siz bireyler ve çocuklar da bu tasarımları yaparak endi el becerilerini geliştirebilirler.

Sadece oyuncak maçlı değil ev dekorasyonu araba dekorasyonu iş yeri dekorasyonu için de süs olarak kullanmak amacı ile yapabilirsiniz. Fazla vaktinizi almayacak olan keçe oyuncak fil yapımı bir o kadar da sizlerin emeği ile yapıldığı için değerli olacaktır. İlk yapmanız gereken şey bir kağıda fil deseni çizmek ve o fil deseni şeklinde keçe kesmektir bu keçelerden iki parça olacak şekilde kesiniz.

Daha sonrasında ise içerisini pamuk ile doldurarak dikiniz. Kuyruğunu ip yardımı ile tamamlayabilir gözlerini de boncuk ile yapabilirsiniz. Dilediğiniz renge sahip keçeden fil figürü yapabilir ya da desenler çizerek daha farklı tasarım elde edebilirsiniz. Evde keçeden oyuncak fil yapımı bu kadar basit ve çok zaman almayan bir tasarımdır. Dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

EVDE KEÇEDEN OYUNCAK FİL YAPIMI
EVDE KEÇEDEN OYUNCAK FİL YAPIMI

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*