EVDE KEÇEDEN OYUNCAK ROBOT YAPMAK

Keçe robot yapımı

Evde keçeden oyuncak robot yapmak için paylaştığım bu güzel ve anlatımlı çalışmayı çocuklarınız çok sevecek. Kendin yap çalışmaları arasında keçe ile yapılan birçok güzel projeyi sitemizde bolca bulabilirsiniz. Keçeden yapılan oyuncak çalışmalarını hep sevmişimdir.

Hem yaparken keyif alıyorsunuz. Hem de boş vakitlerinizi keçeyle ortaya bir şeyler çıkartmak için değerlendirirken eğleniyorsunuz. Evde keçeden oyuncak yapmak için sitemizdeki diğer çalışmalar gibi bu güzel çalışma da detaylıca anlatılmış.

Keyifle yararlanabilir ve sizde çok güzel süs oyuncak robotlar yapabilirsiniz. Çocuk odasına sarkaç süs olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Yada TV ünitesi önüne süs amaçlı da yapıp kullanabilirsiniz. Evde kolay keçe robot oyuncak yapmak için anlatım oldukça başarılıdır.

Keçeyle nasıl robot oyuncak yapılır?

Keçe malzemesinin her türlü şekle sokulabilmesi ve bu özelliği sayesinde her türlü oyuncak, araç gereç, işimize yarayan bir lazımlık yapılabilmesi çok güzeldir. Evde keçeden yapılmış şeyleri görünce her zaman mutlu olanlardanım diyorsanız, bu güzel çalışmayı da öğrenip, çocuklara yapabilirsiniz. Yada benim gibi evi süsleme amaçlı vitrine veya odada sergilemek amaçlı da yapabilirsiniz.

evde-keceden-oyuncak-robot-yapmak

evde-keceden-oyuncak-robot-yapmak

Yapılan çalışma da resimli anlatımdaki gibi önce kare kare keçe parçalarını kestikten sonra içini elyaf veya pamukla dolgu yapabilirsiniz. Daha sonra da kenarlarından dikiş yapıp, birleştirme işlemi ile keçe oyuncak robotunuzu ortaya çıkarabilirsiniz. Göz kısımları için ben düğme kullandım. Ancak iplikle dikiş geçerek dijital gözükmesini de sağlayabilirsiniz. Yapımı kolay ve eğlenceli olan güzel bir oyuncak çalışması olduğunu da söylemek isterim. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : httpss://www.pinterest.com/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. EVDE KEÇEDEN OYUNCAK ROBOT YAPMAK için yorumda bulun

    EVDE KEÇEDEN OYUNCAK ROBOT YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak EVDE KEÇEDEN OYUNCAK ROBOT YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.