Evde Keçeden Pabuç Yapmak


Evde kolay pabuç yapmak için daha önce ayakkabı kalıplarının şablonlarını paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve evde keçeden pabuç yapmak isteyenler için harika bir resimli anlatım paylaştım. Evde keçeden yapılan çalışmaları sürekli olarak sitemizde paylaşıyorum. Bu yazımda da yine çok güzel ve eğlenerek yapacağınız keçeden kolay ayakkabı yapmak için şablonlu ve resimli anlatımlı güzel bir çalışma paylaştım.

Evde kolay yapılan birçok çalışmanın resimli anlatımı ile videolu anlatımlarını sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Keçeden kolay ayakkabı yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm aşamalar ve parçaları nasıl yapacağınız tek tek gösteriliyor. Bu güzel çalışmayı yapmak için malzemeler ise ;

  • kumaş, pofuduk kumaş, keçe.
  • makas.
  • iğne iplik.
  • terzi malzemeleri.

Malzemeleri kendinize göre derleyebilirsiniz. Evde kumaştan pabuç yapmak için paylaştığım resimli anlatımla sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-keceden-papuc-yapmak

Evde kolay yapılan ayakkabı çalışmalarını keçe veya kumaş malzemelerinden yapabilirsiniz. Yapımını anlatan resimli anlatım ve videolardan adımları, aşamaları takip ederek kolaylıkla sizde bu güzel çalışmalardan yapabilirsiniz. Diğer çalışmaları hemen sitemizin keçe kategorisinde ve kendin yap bölümlerinde bulabilirsiniz.

Keçeden patik yapmak için veya farklı ayakkabı kalıplarının çalışmaları hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. O çalışmalara da göz atabilirsiniz. Evde kumaştan pabuç yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmaya benzer güzel projeler buldukça yine bu başlık altından sizlere paylaşacağım.

source : http://stylowi.pl/33364149

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*