Evde Keçeden Saç Bandı Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Keçeden Saç Bandı Yapımı – Resimli Anlatım

Evde keçeden yapılan kolay çalışmaları önünüze getirmeye devam ediyorum. Bu yazımda yine sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaşacağım. Evde keçeden saç bandı yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlara da önerim bu güzel çalışmayı öğrenmeleri yönünde… bu sayede satacakları farklı bir ürünleri olmuş olur.

Yapımı gayet kolay olan bu çalışmayı çocuklarınız içinde yapabilirsiniz. Aynı çalışmayı veya benzerini de yapabilirsiniz. Bu yazımın sonunda benzer çalışmaların linkleri belirecek. Dilerseniz diğer çalışmalara da göz atabilirsiniz. Keçeden yapılan birçok çalışmayı sitemizdeki keçe kategorisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Keçeden saç bandı yapılışını öğrenin ve sizde çocuklarınıza veya yeğenlerinize hediye edin.

source : https://www.boho-weddings.com/2013/09/16/diy-tutorial-vintage-inspired-floral-headband/

polaire bandeau – fleece headband – Fleece-Stirnband

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Keçeden Saç Bandı Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Evde Keçeden Saç Bandı Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Keçeden Saç Bandı Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.