Evde Keçeden Süs Baykuş Yapımı Şablonlu

Keçeden yapılan bazı çalışmalarda önce bir şablon çizmek gerekir. Bu sayede düzgün çalışmalar yapmak mümkün olur. Baykuş, son yıllarda her alanda çok aranan bir figür olmuştur. Her türlü dekorasyon malzemesinde, takılarda, yastık kılıflarında, çantalarda baykuş figürünün çok öne çıktığı görülmektedir.

Bu nedenle evde keçeden süs baykuş yapımı şablonlu araması internet üzerinden çok yapılmaktadır. Keçe evde dekoratif malzeme üretiminde kullanılabilecek en uygun malzemelerden birisidir. İnce ve kalın keçe olarak iki türde bulunması ve hemen her renkte keçeye ulaşmanın mümkün olması nedeniyle birçok uygulama için müsait bir malzeme haline gelmektedir.

Keçe ile baykuş çalışması yapmak için de bir baykuş şemasına ihtiyaç duyulur. İnternette birçok baykuş modeli vardır ve bunlar indirilerek dilenen modele ulaşılabilir. Bu şablon kullanılacak olan keçenin üzerine çıkarıldıktan sonra rahatça çalışma yapmak mümkün olur.

Şablonun üzerine değişik keçe parçaları yapıştırılarak dilenen baykuş modeli elde edilir. Bunun için kullanılacak olan renkleri belirlemek ve bu renklerde keçe edinmek gerekir. Renkli keçelerin dizaynı da önceden belirlenmeli ve buna göre uygulama yapılmalıdır.

Kişiler evde keçeden süs baykuş yapımı şablonlu araması yaptıklarında internet üzerinde birçok sonuçla karşılaşsalar da uygulamanın aynı olduğunu göreceklerdir. Karşılarına çıkan bu sonuçlar arasından en beğendikleri baykuş modeline ait şablonu indirip bu şablonun keçeye uygulanmasıyla çalışmaya başlayabilirler. Şablon olduktan sonra keçeden baykuş yapımı oldukça kolay bir uygulamadır.

evde-keceden-baykus-yapimi-sablonlu-anlatim

Evde Keçeden Süs Baykuş Yapımı Şablonlu

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. canan seferoğlu dedi ki:

    yaptığınız objeler çok güzel bende yeni başlıyacağım inşallah

  2. Nuray dedi ki:

    Canan hanımcım çok teşekkürler ediyorum. Fakat bunları paylaşıyorum. Biz yapmıyoruz. Ancak yapmayı denediğim çalışmalar var. Bunlar sizlere tamamen tanıtım amaçlı paylaşılan çok güzel çalışmalardır. Beğenmenize sevindim.