Evde Keçeden Tavuk Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Keçeden Tavuk Yapımı – Resimli Anlatım

Şablonunu paylaşacağım çalışmadan yararlanarak sizde evinizde çok kolay bir şekilde keçeden tavuk figürü yapabilir ve bunu evinizin bir köşesinde süs olarak kullanabilirsiniz. Evde keçeden tavuk yapımı ile ilgili sanırım daha önce benzer çalışmalar paylaşmıştım. Sitemizde keçe ve kendin yap kategorilerine girerek diğer tüm keçeden yapılan çalışmaları takip edebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Resimli anlatımını paylaşacağım bu çalışmayı da severek ve eğlenerek yapacaksınız.

Yaptığınız keçe tavuk ve civciv çalışmasını evinizde süs olarak kullanabilirsiniz. Yada bir sevdiğinize yada komşunuza hediye olarak takdim edebilirsiniz. Keçeden tavuk şeklinde süs yapılışını öğrendikten sonra kısa sürede bu çalışmayı tamamlayabilir ve evinizde vitrine veya başka bir yere süs olarak değerlendirebilirsiniz. Altta resimlerini paylaştım. Yapılışı için öncelikle şablonunu keçeden çıkartmanız gerekiyor. Daha sonra küçük parçaları da yine şablondan yararlanarak keçe yardımı ile yaptıktan sonra, hepsini birleştirmek kalıyor. İçini pamuk veya yün iple de doldurabilirsiniz. Yapılışını tamamladıktan sonra en son resimdeki gibi sizinde artık keçeden yapılmış bir tavuk süsünüz olacak. Kolay gelsin.

 

Yukarıdaki gibi son halini aldıktan sonra istediğiniz bir yerde süs olarak kullanabilirsiniz. Benzerini yapamadıysanız bile benzeyenini mutlaka yapmışsınızdır. Bu tür çalışmaları sitemizde yer alan keçe kategorisinde sıkça paylaşmaya çalışıyorum. Umarım işinize yaramıştır. Kolay gelsin.

source : http://vk.com/wall-86854715_2460

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*