Evde Keçeden Tırtıl Oyuncak Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Keçeden Tırtıl Oyuncak Yapımı – Resimli Anlatım

Keçeden oyuncak yapımı ile ilgili birçok paylaşımı sitemizde yer alan keçe kategorisinde bulabilirsiniz. Evde keçeden oyuncak yapmak istiyorsanız? sitemizdeki çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Bu yazımda sizlere evde keçeden tırtıl oyuncak yapımı ile ilgili resimli anlatımlar paylaşacağım. Bu sayede sizde ister çocuklarınıza keçe oyuncak tırtıl yapabileceksiniz. İsterseniz de evinize dekoratif süsleme amaçlı bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Evde keçeden yapılan diğer oyuncak çalışmalarını bu yazımın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Yapımının anlatıldığı resimli anlatımdaki adımları uygulayarak sizde bu güzel kırmızı tırtıl oyuncağı yapabilir ve çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Keçeden oyuncak yapılışı ile ilgili yine yeni çalışmaları keşif ettikçe sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Diğer yeni keçe oyuncak çalışmalarını da bu başlık altında paylaşmaya devam edeceğim.

Alttaki örnek resim ise örgü tırtıl oyuncak modeli…

fühlte Spielzeug Raupe – felt toy caterpillar – senti chenille jouet

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Keçeden Tırtıl Oyuncak Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Evde Keçeden Tırtıl Oyuncak Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Keçeden Tırtıl Oyuncak Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.