Evde Keçeden Yapay Çiçek Yap


Keçeden yapılan çiçek çalışmalarını çok beğeniyorum. Çünkü keçeden çiçek yapmak için daha önce çok çeşitli anlatımlara sahip çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere evde keçeden yapay çiçek yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Öncelikle keçeden çiçek yapmak için sarı renkte keçe malzemesi seçiyorsunuz. Kat kat üst üste 3/4 kat kare bir şekilde koyduktan sonra, zımba ile tam ortasından sağlam olacak şekilde 2 tel zımba yapmanız yeterlidir. Daha sonra makas ile etrafına kırtıklar oluşturmanız gerekiyor.

Altta resimli anlatımda gösterildiği gibi yapabilirsiniz. Keçeden kırtıklı yerleri kıvrıştırma işlemi ile içe doğru büzüştürmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra bir tutkal veya dondurucu sprey türü maddelerle oluşan şekli koruyabilirsiniz.

Bu çalışmayı şeffaf kağıtlardan da yapabilirsiniz. Pasta kağıtları veya değişik malzemelerden de yapabilirsiniz. Keçeden sahte çiçek yapmak için benzer çalışmalara ise bu yazımın sonundaki benzer yazılar bölümünden ulaşabilirsiniz. Kendin yap ve keçe kategorilerine de göz atmanızı öneririm. Şimdi sizi şeffaf kağıttan yapay çiçek yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

keceden-yapay-cicek-yapmak

Evde keçeden çiçek yaparak boş duran vazolara koyabilirsiniz. Bu işten para da kazanabilirsiniz. Evde kolay yapay çiçek yapmak için daha önce de çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Kolay yapılan bu çalışmalar sayesinde turistik yerlerde satabilir ve evinize ek gelir elde edebilirsiniz. Kağıttan çiçek yapmak veya benzeri çalışmalar için sitemizdeki kağıt karton kategorilerine mutlaka göz atmayı unutmayın. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40622878

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*