Evde Keçeden Yapılan Cüzdan Modelleri

Keçeden cüzdan nasıl yapılır

Evde keçeden cüzdan yapımı ile ilgili daha önce sizlere resimli anlatımlar paylaşmıştım. Yine anlatımlı videoları da keçe kategorisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Keçeden cüzdan yapımı çalışmasında zorlanacak bir durum yok.

Bu yazımda ise sizlere anlatım yerine yapılan çalışmaların örnek resimlerini paylaşacağım. Eğer sizde evinizde keçeden cüzdan yapımı çalışmaları yapıyorsanız, bu modeller ilginizi çekebilir.

Evde keçeden yapılmış cüzdan örneklerini görünce sizde aynısını yapabilir veya fikir edinebilirsiniz. Paylaşacağım keçe cüzdan modelleri ile ilgili yapımını anlatan paylaşımlara sitemizden rahatlıkla keçe kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Keçeden yapılanlar köşesinde birçok çalışmayı sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım evde keçeden yapılan cüzdan modelleri ise şöyle ;

Keçe malzemesine hemen hemen her türlü şekli verebiliyoruz. Neden cüzdan yapmayalım dedik? ve bu güzel çalışmaları bulduk. Sizde keçe kullanarak çok güzel ve şık cüzdan modelleri yapabilirsiniz.

Kullanmalık veya oyuncak amaçlı da çocuklara yapabilirsiniz. Üzerine sevdikleri bir animasyon karakterinin logosunu da bulup dikebilir veya yapıştırabilirsiniz.

Keçeden cüzdan yapılışı çalışmalarında zorlanacak bir şey yok. Aksine çok kolay ve eğlenceli işlerdir. Kolayca öğrenip yapabilirsiniz. Kısa sürede keçe cüzdan örneklerini çoğaltıp, daha başka nasıl cüzdan yapabilirim diye bakabileceğiniz güzel bir etkinliktir.

Evde boş zamanınızı değerlendireceğiniz ve keyif duyacağınız keçe cüzdan projesinin farklı olanlarını da yine altta ki benzer yazılar kısmından takip edebilirsiniz arkadaşlar. Kolay gelsin.

kaynak : httpss://www.tumblr.com/ – httpss://www.pinterest.com/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ayşe dedi ki:

    Üzerinde kız figürü olan cuzdandaki animasyon karakteri mi?Öyleyse ismini öğrenebilir miyim ondan yapmayı düşünüyorum