Evde Kediler İçin Kartondan Koltuk Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Kediler İçin Kartondan Koltuk Yapımı – Resimli Anlatım

İyi bir hayvan sever iseniz ve evinizde kedi yada köpekleriniz varsa bu güzel çalışmayı onlar için yapmayı düşünebilirsiniz. Ancak çalışma karton ile yapılacağı için bana kalırsa sadece kediniz için düşünseniz daha doğru olacaktır. Bu yazımda sizlere çok kolay ve yapımı oldukça eğlenceli olan bir çalışma paylaştım. Evde kediler için kartondan koltuk yapımı ile ilgili paylaştığım resimli anlatımda karton koliden yararlanılmış ve kesilip biçildikten sonra ortaya harika bir kedi koltuğu çıkmış.

Sizde evinizde kalın bir karton yardımı ile bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Öncelikle kartonu koltuk şekline getirmek için kenar kısımlarını kesmeniz gerekiyor. Ardından bir tahta yardımı ile yaslanma yerini kıvırdıktan sonra alt ve arka kısmını yapıştırmanız yeterli olacaktır. Resimli anlatımda adım adım yapılan işlem gözükmekte… takıldığınız yerde yorum yazabilir ve yardım isteyebilirsiniz. Kolay gelsin.

kediler-icin-kartondan-koltuk-yapimi

Kullanacağınız kartonun kalın ve sert olduğuna dikkat etmelisiniz. Çünkü kediler de sonuçta hafif kilolarda olmayabiliyorlar. Bu yüzden karton koltuk çalışmasının alt tabaka kısmına tahta da yerleştirebilir ve sertleştirebilirsiniz.

lit en carton – cardboard bed – Kartonbett

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*