Evde Kolay Ahşap Sandalye Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Kolay Ahşap Sandalye Yapımı – Resimli Anlatım

Ahşaptan çok güzel bir sandalye yapımını paylaşacağım. Resimli anlatımlara bakarak sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan tahtaları marangozlar da yaptırabilir veya satın alabilirsiniz. Yapımını resimli anlatımlardaki adımları takip ederek kendiniz evinizde eğlenerek yapabilirsiniz. Sonuç ise ortaya harika bir ahşap sandalye çıkmaktadır.

Dekoratif olarak evinize, balkonunuza veya bahçenize harika bir görüntü sağlayacak olan bu çalışmaya mutlaka göz atmalısınız. Evde kolay ahşap sandalye yapımı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı resimler son derece anlaşılır ve adımları takip etmeniz durumunda yapamama gibi bir şansınız yok. Bu tip çalışmaları olabildiğince paylaşmaya çalışıyorum. Sitemizde yer alan dekorasyon kategorisine girerek değişik çalışmalara da göz atmanızı öneririm.

source : http://www.thissortaoldlife.com/2012/07/07/diy-adirondack-chairs/

Holzstühle – wooden chairs – chaises en bois

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*