Evde Kolay Ahşap Sandalye Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Ahşap Sandalye Yapımı – Resimli Anlatım

Ahşaptan çok güzel bir sandalye yapımını paylaşacağım. Resimli anlatımlara bakarak sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan tahtaları marangozlar da yaptırabilir veya satın alabilirsiniz. Yapımını resimli anlatımlardaki adımları takip ederek kendiniz evinizde eğlenerek yapabilirsiniz. Sonuç ise ortaya harika bir ahşap sandalye çıkmaktadır.

Dekoratif olarak evinize, balkonunuza veya bahçenize harika bir görüntü sağlayacak olan bu çalışmaya mutlaka göz atmalısınız. Evde kolay ahşap sandalye yapımı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı resimler son derece anlaşılır ve adımları takip etmeniz durumunda yapamama gibi bir şansınız yok. Bu tip çalışmaları olabildiğince paylaşmaya çalışıyorum. Sitemizde yer alan dekorasyon kategorisine girerek değişik çalışmalara da göz atmanızı öneririm.

source : https://www.thissortaoldlife.com/2012/07/07/diy-adirondack-chairs/

Holzstühle – wooden chairs – chaises en bois

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Kolay Ahşap Sandalye Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Evde Kolay Ahşap Sandalye Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Kolay Ahşap Sandalye Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.