Evde Kolay Ahşaptan Yapboz Resim Yapmak

Evde kolay ahşaptan yapboz resim yapmak için daha önce sanırım bir paylaşımda bulunmadım. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde evde kolay tahtadan yapboz oyuncak yapabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yaparak hem sıkıldığınızda veya çocuklarınıza eğlence olsun diye bu güzel çalışmalardan çokça yapabilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay olan çalışmayı daha değişik şekillerde yapmak da mümkün. Öncelikle küçük ahşap tahta parçacıklarını marangozlara yaptırabilirsiniz. Çok küçük bir para ile istediğiniz ölçüde veya ölçülerde size aynı boyutlarda tahta parçaları keseceklerdir.

Bu sayede kestiğiniz tahta parçacıkların üzerine bilgisayarınızdan çıktı aldığınız resimleri yapıştırabilirsiniz. İsterseniz kopyasını renksiz olarak tahtanın üzerine çıktı alıp, tahtayı parçalara marangozda böldürebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir şey. Şimdi sizleri evde kolay ahşaptan yapboz resim yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

evde-kolay-ahsaptan-yap-boz-resim-yapmak

Evde kolay puzzle yapmak için daha önce sanırım benzer çalışmalar paylaştım. Ama yanlış hatırlamıyorsam evet paylaştım. Bu yazımın altında o paylaştığım çalışmalar veya projeler çıkacaktır. Yine sitemizde yer alan kendin yap bölümünde de benzer çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Ahşap işleri bölümünde daha çok çerçeve yapımı ile ilgili çalışmalara ulaşabilirsiniz. Evde kolay yapılan ahşap işleri, çerçeve, yapboz gibi oyuncak çalışmalarını buldukça yine sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Sizde evinizde bu tür değişik çalışmalar yapabilirsiniz. Sadece şablon veya önceden yapılmış bir çalışmayı incelemek yeterli oluyor. Kolay gelsin.

source : https://stylowi.pl/33364147

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ferhat dedi ki:

    Çok güzel olmuş, bir gün deneyeceğim inşallah :)