Evde Kolay Amigurumi Balina Yapımı – Amigurumi Oyuncak Yapılışı


Evde Kolay Amigurumi Balina Yapımı – Amigurumi Oyuncak Yapılışı

Amigurumi oyuncak yapımı çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere yine amigurumi çalışmalarından birisi olan örgü oyuncak balina yapımı ile ilgili bir paylaşımda bulunacağım. Sizde evde amigurumi çalışmaları yapıyorsanız, bu modeli ilk kez görüyor olacaksınız.

Detaylı anlatımı olan çalışma videosunu izledikten sonra evde kolaylıkla sizde çocuğunuza veya evinize dekoratif olarak bu örgü oyuncağı yapabileceksiniz. Örgü balina oyuncak modeli ile ilgili anlatımlı video sonrasında hızlı ve kolay bir şekilde sizde oyuncak balina modelini yapabileceksiniz. Amigurumi balina oyuncak yapılışı ile ilgili kolay anlatımlı video ise şöyle ;

evde-kolay-amigurumi-balina-oyuncak-modeli-yapimi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*