Evde Kolay Amigurumi Örgü Oyuncak Yapımı

evde-kolay-amigurumi-orgu-oyuncak-yapimi-500x415

Örgü oyuncaklara alışın. Nedenine gelince ; çünkü çocuklarınıza dışarıdan nasıl yapıldığını bilmediğiniz veya yapılırken içine nasıl karışımların konulduğu oyuncakları almaktasınız. Ancak amigurumi yani örgü oyuncaklara alıştığınız zaman sağlıklı oyuncak çeşidi olan amigurumi ile çocuklarınızın sağlığını hem korumuş olursunuz. Hem de örgü oyuncakların bildiğiniz gibi sadece örgüden ibaret olduğunu açık bir gözle görebilirsiniz.

Örgü oyuncak yapımı ile ilgili birçok çalışmayı anlatımlarıyla birlikte sitemizde hemen hemen her gün paylaşmaktayız. Çünkü amigurumi oyuncak modelleri gün geçtikçe artıyor ve sürekli değişik oyuncak çalışmaları piyasada çoğalıyor. Biz de her gün en azından 1 amigurumi oyuncak modelinin yapılışını sitemizde paylaşıyoruz ki, örgü oyuncak sanatını öğrenmek isteyen bayanlar farklı oyuncak çalışmaları öğrenebilsinler diye…

Bu makalemde sizlere evde kolay amigurumi örgü oyuncak yapımı ile ilgili güzel bir anlatımlı çalışma paylaştım. Anlatımlı çalışmadaki aşamaları gerçekleştirerek sizde çocuklarınıza örgü oyuncaklar yapabilir veya evinizi güzelleştirmek için süs oyuncaklar örebilirsiniz. Örgü oyuncak çalışması sayesinde hem sağlıklı oyuncak sahibi olursunuz. Hem de nasıl yapıldığını bildiğiniz için çocuklarınızın önüne gönül rahatlığı ile koyabileceğiniz oyuncaklara sahip olabilirsiniz.

Örgü oyuncak yani amigurumi oyuncak modeli yapıp satan birçok ev hanımı bulunmaktadır. Eğer sizde evden para kazanmak istiyorsanız bu çalışmayı iyi derecede yapmayı öğrenebilir ve evden bu tür çalışmalarınızı kolaylıkla satabilirsiniz. Yada turistik şehirlerde yaşıyorsanız mutlaka bu ürünlerinize alıcı turistler bulabilirsiniz. Şimdi gelelim amigurumi oyuncak yapımı ile ilgili örnek çalışmaya ;

Örgü oyuncak çalışmaları yaparak evden para da kazanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapmayı öğrenmek için sitemizde yer alan amigurumi kategorisinde birbirinden güzel çalışmalara ulaşabilir ve anlatımlarından yararlanarak harika örgü oyuncak modelleri yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*