Evde Kolay Amigurumi Oyuncak Köpek Yapımı – Anlatımlı


Evde Kolay Amigurumi Oyuncak Köpek Yapımı – Anlatımlı

Evde kolay amigurumi oyuncak köpek yapılışı ile ilgili paylaşacağım bu yazımdaki çalışma sayesinde sizde kolay bir şekilde evde amigurumi oyuncak yapımını öğrenebileceksiniz.

Amigurumi yani örgü oyuncak hem sağlıklı, hem de çalışma tamamlandığında ortaya çok güzel bir oyuncak modeli çıkmakta… bu sayede çocuklarınız hem sağlıklı bir şekilde eğlenebilirler.

Hem de daha farklı oyuncak modelleri yaparak onları daha çok mutlu edebilirsiniz. Evde kolay amigurumi oyuncak köpek yapılışı ile ilgili anlatımlı video ise şöyle ;

evde-kolay-amigurumi-oyuncak-kopek-yapimi

knitted toys – strikkede legetøj – вязаные игрушки

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Evde Kolay Amigurumi Oyuncak Köpek Yapımı – Anlatımlı

  1. sağlık bir şekilde eğlenebilir deniliyor ama kullanılan malzemeler de çok önemli .. En basitinden oyuncakların içi POLYESTER ile dolduruluyor.Ne kadar sağlıklı olacak ?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*