Evde Kolay Arkadaş Bileklik Modeli Yapmak


İpten isimli bileklik yapılışı

Evde kolay arkadaş bileklik modeli yapmak için daha önce de çok güzel resimli anlatımlar paylaşmıştım. Evde basit bir şekilde arkadaş bilekliği yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımda aşamalar gösterilmiş.

Nasıl yapacağınız ve ne yapmanız gerektiği tek tek açıklanmış ve gösterilmiş. Evde arkadaş bilekliği yapmak için bu yazımında altında karşınıza benzer çalışmalar çıkacaktır. Evde basit bir şekilde sizde ipten isimli bileklik yapımıyla uğraşıp, çok güzel takılar oluşturabilirsiniz.

Onları da inceleyerek çok güzel arkadaş bileklik modeli yapmayı öğrenebilirsiniz. Evde arkadaş bilekliği yapmak isteyenler için önceden paylaştığım çalışmaları da incelemelisiniz.

Kolay takı yapmak için resimli anlatımdaki gibi malzemeleri temin ettikten sonra adım adım takı yapma çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Takıldığınız bir nokta olursa yorum olarak yazabilirsiniz. Evde kolay arkadaş bileklik yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

evde-kolay-arkadas-bileklik-modeli-yapmak
evde-kolay-arkadas-bileklik-modeli-yapmak

Evde bileklik yapan arkadaşlarım var. Hepsi de bu işin neredeyse uzmanı oldular. Bunun sebebi ise boş vakitlerinin çok olması ve pinterest gibi yada sitemizdeki örnekleri çalışarak bu hale geldiler.

Sizde hevesli iseniz ve takı yapmaya başlamak istiyorsanız? sitemizde ki bu çalışmaya ve diğerlerine göz atın derim. Çünkü çok güzel eğitimli anlatımlı bileklik yapılışıyla alakalı projeleri daha önce sizlerin önüne getirmiştik.

Hepsi de kolay ve pratik çalışmalar olup, içlerinde sevdikleriniz olacağını düşünüyorum. Öğrenip sizde kendinize yapabilir ve kullanabilirsiniz. Yada sevdiklerinize yapabilir onları sevindirebilirsiniz. Hatta yapıp satarak para dahi kazananlar var. Kolay gelsin hanımlar.

source : http://www.repiny.com/pin-7409.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*