Evde Kolay Ayakkabı Süslemek


Evde Kolay Ayakkabı Süslemek

Evde ayakkabılarınızı kendiniz de süsleyebilirsiniz. Süsleme çalışmasını yapabilmeniz için bu yazımda sizlere örnek bir çalışma paylaştım. Anlatımlı resimde ki adımları uygulayarak sizde evinizde eskiyen veya süslemeyi düşündüğünüz ayakkabıları kolay bir şekilde süsleyebilirsiniz. Evde kolay ayakkabı süslemek için örnek çalışmadan faydalanmayı unutmayın.

Bu sayede eski ayakkabılarınızı süsleyerek yeni bir hale getirebilirsiniz. Böylece hem masraflarınızı kısmış olursunuz. Hem de eski ayakkabılarınızı yenileyerek sürekli yeni eşyalara sahip olma duygusunu yaşayabilirsiniz. Evde kolay ayakkabı süsleme çalışmaları ile ilgili farklı anlatımlı çalışmaları giyim ve kendin yap bölümünde sürekli paylaştım. Bu bölümlere girerek değişik ayakkabı süsleme çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Ayakkabı süsleme örnek çalışması da şöyle ;

evde-kolay-ayakkabi-suslemek

Gördüğünüz gibi ayakkabının ucuna bant çekilmiş ve arta kalan kısım boyanarak harika bir değişik ayakkabıya dönüştürülmüş. Bu tür çalışmaları sizde evinizdeki ayakkabılarınıza uygulayabilirsiniz. Resimli örnekte tek tip ayakkabı kullanılmış ve süsleme çalışmaları yapılmış. Fakat benim önerim sizlere resimli anlatımdaki mantığı farklı ayakkabılarınız içinde kullanmanız yönünde… böylece eskiyen ayakkabılarınızı hem yenilemiş olursunuz.

Hem de kıyafet kombini yapacağınız da ayakkabı seçimine uygun tasarımlar yapabilirsiniz. Farklı çalışmaları ilerleyen günlerde sizlere bu başlık altından paylaşmaya çalışacağım. Değişik kıyafet kombin veya ayakkabı tasarımları için giyim kategorisine mutlaka uğramayı unutmayın. Kolay gelsin.

source : http://www.pinterest.com/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*