Evde Kolay Ayakkabı Yenileme – Resimli Anlatım

Evde Kolay Ayakkabı Yenileme – Resimli Anlatım

Eski tek renk ayakkabılarınızı yenilemek ister misiniz? evet bu yazımda paylaşacağım anlatımlı resimlerden yararlanarak sizde evinizdeki eski ayakkabılarınızı trend markalara çevirebilirsiniz. Resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde eski ayakkabılarınızı yenileyebilir ve keyifle giyebilirsiniz. Evde kolay ayakkabı yenileme çalışmasının resimli anlatımını nette dolaşırken yabancı bir sitede keşif ettim. Sizlere de paylaşmak istedim.

Gerçekten güzel çalışma ve sizde evde eskileri değerlendirme çalışmaları yapıyorsanız veya eskileri yenileme projelerini seviyorsanız bu yazımdaki çalışma çok hoşunuza gidecek. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı tüm ayakkabılarınız için deneyebilirsiniz. Eski ayakkabıları yenileme çalışmaları olarak diğer yenileme çalışmalarını sitemizde bulunan değerlendirme yenileme kategorisinde bulabilirsiniz. Yine bu yazımın sonunda farklı yenileme ve değerlendirme çalışmalarına da ulaşabileceğiniz bağlantılar çıkacaktır.

source : https://www.boho-weddings.com/2014/04/28/diy-glitter-shoes-and-black-tip-shoes/

Schuhe Erneuerungs – shoes renovation – Chaussures rénovation

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Kolay Ayakkabı Yenileme – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Evde Kolay Ayakkabı Yenileme – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Kolay Ayakkabı Yenileme – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.