EVDE KOLAY BANDANALI ÖRGÜ SAÇ YAPIMI

evde-kolay-bandanali-orgu-sac-yapimi-500x415

Kolay yapılan saç modellerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde evde kolay bandanalı örgü saç yapımıyla ilgili güzel bir anlatım paylaştım.

Sizde evinizde zorlanmadan bu güzel örgü saç modelini bandana ile kullanabileceksiniz. Yapımı kolay olan bu çalışmayı ayna karşısında kısa sürede yapabilirsiniz.

Bandana veya saç bandı takarak bu güzel örgü saç modelini kolaylıkla yapabilirsiniz. Saç bandıyla örgü saç modeli yapmak için daha önce benzer birçok çalışma paylaşmıştım.

Onları sitemizde yer alan saç modelleri bölümünde bulabilirsiniz. Hatta bu yazımın da altında benzer saç modelleri karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde kolay yapılan saç bandanalı örgü saç modelinin resimli anlatımı ise şöyle ;

evde-kolay-bandanali-orgu-sac-yapimi

source : http://www.repiny.com/pin-6736.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on EVDE KOLAY BANDANALI ÖRGÜ SAÇ YAPIMI

  1. Gerçekten çok hoş bir çalışma olmuş. Konuyu çok dikkatli okudum. Emeğinize sağlık.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*