Evde Kolay Bebekler İçin Hamak Yapımı

Evde Kolay Bebekler İçin Hamak Yapımı

Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz hamak yapılışı ile ilgili bu yazımda paylaşacağım anlatımlı videodan yararlanabilirsiniz. Çocuğunuz büyüyor evet ona bir hamak yani sallanan yatak yapma zamanı gelmedi mi ? Hadi o zaman güzel bir hamak yapalım. Bunu evde kolayca yapabilirsiniz. Evde kolay bebek hamağı yapımında kullanılacak ipleri evde kolayca bulabilirsiniz. Yada satın alıp en baştan başlayarak yapabilirsiniz.

Yapımı kolay olan bebek salıncak çalışmasını severek yapacaksınız. Çünkü onu çocuğunuz yani bebeğiniz kullanıyor olacak. Bunun için ip, battaniye ve varsa bir tahta yeterli olacaktır. Aslında bunu evde pratik bir şekilde kalın kartondan da yapanlar var. Sağlam olduğu söyleniyor.

Ancak çocuğunuz büyüdükçe ağırlığı taşıyamaz ve yapacağınız bebek salıncağı bozulabilir. Bu yüzden ince sunta veya tahta türü bir malzeme kullanmanızı tavsiye ederim. Kolay bir şekilde bebek hamak yapımını bitirip, çocuğunuzu güvenle sallayarak uyutabilirsiniz.

evde-kolay-cocuk-hamak-yapimi

Evde Kolay Bebekler İçin Hamak Yapımı

Evde kolayca yapacağınız bu güzel bebek hamağını veya bebek beşik çalışmasını geliştirebilir ve güzel bir şekilde farklı modellerini de yapabilirsiniz. Yapılışında zorlanmayacağınız güzel ve eğlenceli bir çalışma olduğunu söyleyebiliriz. Güzel çalışmayı severek yapacaksınız.

httpss://www.youtube.com/watch?v=qh767E2p_1E

Evde kolay yapılan bu tür hamak beşik çalışmalarını farklı olarak yapıyorsanız? bize de iletebilirsiniz. Bunu daha da geliştirmek sizin elinizde. Paylaştığımız anlatımlı hamak beşik yapılışı çalışmalarının videolarından da faydalanabilirsiniz. Kolay gelsin arkadaşlar.

httpss://www.youtube.com/watch?v=74ilKbyN4mE

Güzel projelerle tekrar görüşmek dileğiyle arkadaşlar. İyi çalışmalar ve kolay gelsin. Bebeğiniz mışıl mışıl uyusun.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ayşe dedi ki:

    mükemmelll site