Evde Kolay Bez Bebek Yapımı – Resimli Anlatım


Bez Bebek Yapılışı

Bez bebek yapımıyla ilgili paylaştığımız bu güzel örnekler işinize yarayacak arkadaşlar. Basit bir şekilde bez bebek nasıl yapacağınızı gösteren anlatımları uygulayarak sizde çocuklarınıza oyuncak bebekler yapabilirsiniz.

Kolay bezden bebek yaparken değişik eklemeler de bebeğe koyabilirsiniz. Örneği düğme yerine siyah iplikle gözlerini işleyebilirsiniz. Yada saçlarını bukle bukle yada ponpon koyarak tokalı bir şekilde de yapabilirsiniz.

Evde bez bebek yapımı ile ilgili paylaşımlarım olmuştu. Bu yazımda da yine sizlere çok değişik ve güzel bir bez bebek çalışması paylaşacağım. Önceki bez bebek yapılışı ile ilgili çalışmaları sitemizin arama kutusundan rahatlıkla bulabilirsiniz. Bez bebek yapımı resimli anlatım olarak altta açıklamalı yer alıyor. Kolayca öğreneceksiniz.

Evde kolay bez bebek yapılışı ile ilgili resimli anlatımlardan yararlanarak sizde evinizde çocuğunuza veya çocuklar için harika bez bebekler yapabilirsiniz.

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

2 Comments on Evde Kolay Bez Bebek Yapımı – Resimli Anlatım

  1. teşekkür ederim beğenmene sevindim ebru hanımcım, benzerlerini sitemizde bulabilirsin. kolay gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*