EVDE KOLAY CAM KAVANOZ SÜSLEME ÇALIŞMASI

evde-kolay-cam-kavanoz-susleme-calismalari-604x415

Bu yazımda paylaştığım kendin yap çalışmasında evde kolay cam kavanoz süsleme çalışması yer alıyor. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde boş zamanlarınızda hobi olarak da değerlendireceğiniz bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Evde kavanoz süsleme çalışmalarını daha önce de hem videolu hem de resimli anlatım şeklinde paylaşmıştım. Evde kolay bir şekilde cam kavanoz süsleme çalışmaları yapabilirsiniz.

Daha farklı süsleme çalışmalarına hemen bu yazımın altından da ulaşabilirsiniz. Benzer çalışmaları hobi kategorisinde de bulabilirsiniz. Resimli anlatımlardan yararlanarak sizde kendinize yeni hobiler edinebilirsiniz.

Kolay yapılan birçok çalışmayı sitemizde sıklıkla paylaşmaya çalışıyorum. Şimdi sizleri evde kolay cam kavanoz süsleme çalışmasının resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-cam-kavanoz-susleme-calismalari

source : http://www.repiny.com/pin-3605.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*