Evde Kolay Çiçekli Broş Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Çiçekli Broş Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay broş yapılışı ile ilgili birçok paylaşımda bulunmuştum. Bugün yine sizlere harika güzel bir çalışma paylaşacağım. Evde kolay çiçekli broş yapımı ile ilgili paylaşacağım bu çalışmanın resimli anlatımından yararlanarak sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve evde yaptığınız el takılarınıza bir yenisini daha ekleyebilirsiniz. Bu çalışmayı öğrenip, evden para kazanmak içinde satışa koyacağınız ürünlerin arasına katabilirsiniz.

Birçok bayan evden para kazanmak istiyor. Bu çalışmayı yaparak para kazanabilirsiniz. Evden çok kolay bir şekilde el yapımı takılar yapılabiliyor. Bununla ilgili birçok çalışmayı sitemizde yer alan takı kategorisi ile kendin yap kategorilerinde paylaştım. Yine bu yazımın sonunda benzer çalışmaların bağlantılarına da ulaşacaksınız. Bu tür çalışmaları yaparak evinize ek kazanç dahi getirebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : https://www.boho-weddings.com/2013/07/22/diy-tutorial-flower-hair-piece/

Blumenbrosche – Broche fleur – flower brooch

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Kolay Çiçekli Broş Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Evde Kolay Çiçekli Broş Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Kolay Çiçekli Broş Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.