Evde Kolay Clutch Çanta Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Clutch Çanta Yapımı – Resimli Anlatım

Evde clutch çanta yapılışına benzer farklı çalışmalar da paylaşmıştım. Bu yazımda ise yine çok güzel ve kolay bir şekilde evde kolay clutch çanta yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanabilir ve harika bir clutch çanta sahibi olabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay gözüken çalışmada eski clutch çantanızın malzemelerini de kullanabilirsiniz.

Evde kolay bir şekilde bu çalışmayı yapabilir ve eski çantalarınızı da yenileyebilirsiniz. Bu tür çalışmaları seviyorsanız, sitemizde çokça paylaşmaya çalışıyorum. Kendin yap kategorisinde ki diğer evde kolay çanta yapımı ile ilgili çalışmalara ulaşabilirsiniz. Yine bu yazımın sonlarına doğru sizlere kolay çanta yapımı ile ilgili farklı anlatımlı çalışmaların linkleri de çıkacak. Dilerseniz onları da inceleyebilir ve yararlanabilirsiniz.

source : https://www.boho-weddings.com/2013/09/10/diy-tutorial-clutch-bag/

machen-Beutel zu Hause – make bags at home – faire des sacs à la maison

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Evde Kolay Clutch Çanta Yapımı – Resimli Anlatım için yorumda bulun

    Evde Kolay Clutch Çanta Yapımı – Resimli Anlatım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Evde Kolay Clutch Çanta Yapımı – Resimli Anlatım için ilk yorumu yapabilirsin.