EVDE KOLAY DALGALI SAÇ NASIL YAPILIR

evde-kolay-dalgali-sac-nasil-yapilir-3-360x415

Evde kolay dalgalı saç nasıl yapılır diyenler için çok güzel ve kolay yapılan bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım.

Evde kolay yapabileceğiniz dalgalı saç modelini gittiğiniz düğün, dernek, eğlenceli etkinlikler veya özel davetlerde saçınıza uygulayabilirsiniz.

Evde kolay yapılan dalgalı saç modeli için paylaştığım resimli anlatım sayesinde kısa sürede aynı modeli sizde kısa sürede yapabilirsiniz.

Detaylı anlatım yer alan resimlerde aşamaları takip ederek dalgalı saç modelini kendinize veya sevdiğiniz birisine yapabilirsiniz.

Eğer aynısını yapamazsanız bile resimli anlatımı kuaföre göstererek aynısını yapmasını isteyebilirsiniz. Evde kolaylıkla yapabileceğinizi düşünüyorum. Şimdi sizleri resimli anlatımı ile birlikte dalgalı saç modeli ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-dalgali-sac-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-6775.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*