Evde Kolay Dantel Gül Örneği Yapmak

evde-kolay-gul-dantel-ornegi-yapmak-564x415

Evde kolay yapabileceğiniz dantel örneklerini paylaşmaya devam ediyorum. Kolay bir şekilde gül deseni yapabilmeniz için paylaştığım bu güzel resimli anlatımda dantel gül örneği yapmak için adımlar verilmiş.

Adımları takip ederek sizde kolaylıkla evde kolay dantel gül örneği yapabilirsiniz. Kolay yapılan dantel işleri için sitemizde birçok çalışmaya ve resimli anlatımlara ulaşabilirsiniz.

Evde kolay yapılan dantel işleri için gül örneğinin resimli anlatımında kare kare aşamalar anlatılmış. Dantel örgü işleri ile uğraşanlar için paylaştığım bu çalışmada dantelden gül yapmak için örnek bir resim yer alıyor.

Evde kolay dantel gül örneği yapmak için daha önce paylaştıklarım ise hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Şimdi sizleri dantel gül örneği yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-gul-dantel-ornegi-yapmak

source : http://www.fabartdiy.com/how-to-crochet-pretty-3d-lace-rose/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*